Yücel Yılmaz’dan Tıp Bayramı ziyareti

127 0

Cumhur İttifakı AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, “14 Mart Tıp Bayramı” nedeniyle Atatürk Şehir Hastanesi’nde sağlık çalışanları ile bir araya geldi, günün anısına çiçek hediye etti.

Sağlık çalışanlarının insanüstü gayretlerinin kendileri için iftihar kaynağı olduğunu söyleyen Cumhur İttifakı AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, “Yalnız değilsiniz, iyi ki varsınız. Hayatın her noktasında insanımıza destek oluyorsunuz. Sizler şehrimizin güvencesisiniz. İnsanı yaşatmayı, insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen bu saygın ve onurlu mesleği büyük özveriyle yerine getiren tüm tıp çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı içten duygularımla kutluyor başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” dedi.

Yücel Yılmaz’ı ağırlayan Başhekim Uzman Doktor Adil Ozan Gökuç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Başkanımızın ziyaretleri bizleri gururlandırdı. Kendisinin selamını hastanemizde görev yapan tüm sağlık çalışanlarına ileteceğim” dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TÜBİTAK’ta Balıkesir rüzgarı

Yazar - 11 Mart 2018 0
BALIKESİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YAKUP YILDIZ, "TÜBİTAK PROJE YARIŞMALARINDA İLİMİZİ BAŞARI İLE TEMSİL EDEN OKUL VE ÖĞRENCİLERİMİZİ KUTLUYORUM. BU…

Şehit ateşi Balıkesir’e düştü

Yazar - 21 Ocak 2018 0
BİTLİS'İN HİZAN İLÇESİ KIRSALINDA GERÇEKLEŞEN OPERASYONDA ASKERLERİN ÜZERİNE ÇIĞ DÜŞMESİ SONUCU ŞEHİT OLAN 5 ASKERDEN ASB. ÜÇVŞ. FERRUH KULAOĞLU'NUN BALIKESİR'DEKİ…

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

onüç − 1 =