Polis servis araçlarını denetledi

86 0

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler il genelinde servis araçlarını denetledi. Denetimler sırasında 6 araç trafikten men edilirken, çeşitli suçlardan aranan 11 kişi yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Balıkesir Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri çocukların korunmasına yönelik denetim uygulaması yaptı. Uygulamaya 126 ekip ve 371 polis memuru ile yapıldı. Denetimlerinde Balıkesir genelinde okul çevresindeki parklar, bahçeler, metruk binalar, alkol ve tütün mamulleri satışı yapılan yerler, içkili yerler, iddia, tekel ve ganyan bayileri, kahvehaneler, internet ve oyun salonlarının genel güvenlik ve asayiş yönünden denetimler yapıldı. 203 okul çevresi ile 430 umuma açık yer çevresinde yapılan denetimlerde 2 bin 829 şahsın GBT sorgulaması yapıldı. Polis ekipleri ayrıca 426 servis aracını kontrol ederek, 6 araca bin 283 lira cezai işlem, 6 aracı da trafikten men etti. Polis yapılan denetimlerde çeşitli suçlardan aranan 11 kişiyi yakaladı. 3 şahsa da adli ve idari işlem yaptı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mehmet Akif Balıkesir’de anıldı

Yazar - 14 Mart 2018 0
İSTİKLAL MARŞININ KABULÜNÜN 97. YILDÖNÜMÜNDE MİLLİ ŞAİR MEHMET AKİF ERSOY, BALIKESİR’DE DÜZENLENEN "MİLLETİN ŞAİRİ İSTİKLALİN ŞİİRİ" ADI SÖYLEYİŞİ İLE ANILDI.

(Özel) Hastalara nefes aldıran merkez

Yazar - 23 Temmuz 2018 0
BALIKESİR ATATÜRK ŞEHİR HASTANESİNDE HİZMET VERMEYE BAŞLAYAN PULMONER REHABİLİTASYON MERKEZİ KRONİK SOLUNUM HASTALARININ FİZİKSEL VE PSİKOLOJİK DURUMLARININ DÜZELMESİNİ SAĞLAYARAK İYİLEŞTİRMEYİ…

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 + altı =