Pakmaya Anadolu Lisesi’nden Polonya’ya eğitim ziyareti

74 0

Balıkesir’in Edremit ilçesinde Abidin Pak-Pakmaya Anadolu Lisesi’nden proje koordinatörü Sezen Ozan Gürkan, İngilizce Öğretmenleri Sinem Kutluana ve Selim Tekin öğrenciler Berkay Berber, Can Yaldız, İrem Yetkin, Mert Yalnız ve Sezgi Aydoğan ile birlikte Erasmus + KA2 Stratejik Okul Ortaklığı programı kapsamında 5-11 Mayıs 2019 tarihleri arasında Polonya’nın Inowroclaw şehrinde düzenlenen etkinliklere katıldılar.

Öğrencilerin internet araçlarını kullanma becerilerini geliştirmeyi amaçlayan proje kapsamında ev sahibi okul tarafından gerçekleştirilen faaliyetlerde katılımcılar grupla öğrenme, robotik kodlama, ülke ve okul tanıtımı gibi etkinliklerde yer aldılar. Ayrıca, Torun ve Gdansk şehirlerine düzenlenen eğitim gezilerinde şehirlerin kültürel yapıları ile ilgili bilgi edindiler. Gdansk şehrindeki Deney Merkezini gezen katılımcılar yaparak öğrenme yoluyla birçok bilimsel olayı deneyimleme imkanı buldular.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Karesi’de İlber Ortaylı izdihamı

Yazar - 1 Nisan 2018 0
KARESİ KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİ, EĞİTİM BİR-SEN BALIKESİR 2 NO’LU ŞUBESİ VE BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK DÜŞÜNCE EĞİTİM MEDENİYET TOPLULUĞU İŞBİRLİĞİYLE,…

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yirmi − üç =