Kaymakam Görgülüarslan’dan MİSİAD’a iade-i ziyaret

186 0

Balıkesir’i Ayvalık ilçesinde; Kaymakam Gökhan Görgülüarslan, kısa adı MİSİAD olan Memleketçi İşadamları Derneği Balıkesir Şubesi’ne yönelik nazik bir ziyaret gerçekleştirdi.

MİSİAD’ın kısa bir süre önce Mehmet Sancar Komili öncülüğünde oluşturulan yeni yönetim kurulunun kendisine yönelik gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinin karşılığı olarak gerçekleşen ziyaret sohbet havasında geçti.

Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan’ın ziyaretinde; MİSİAD Şube Başkanı Mehmet Sancar Komili’nin yanı sıra Şube Başkan Yardımcısı Uğur Arısoy, yönetim kurulu üyeleri; Yüksel Şahan ve Celal Yılmaz hazır bulundu.

MİSİAD’ın Ayvalık’ta ki şube binasında gerçekleşen ziyarette; Ayvalık ve Balıkesir genelinde yaşanılan ekonomik durum ve Ayvalık’ta esnafın içinde bulunduğu koşullar, Ayvalık’ın turizminin canlandırılmasına ilişkin yapılabilecek çalışmalar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Yaklaşık iki saat süren ziyarette konuşan Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan da, ilçe genelinde daha ciddi yatırımların yapılabilmesinin yanı sıra ilçe turizminden daha fazla kazanç sağlayabilmek adına herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğinin mesajlarını verdi.

Vatandaşlarla, ilçedeki kamu kuru kuruluşları, özel sektör ve turizm yatırımcılarının el ele vererek ile turizminin potansiyelinin arttırılabilmesi adına bir arada olabilmesinin önemine işaret eden Kaymakam Görgülüarslan, bilinçli atılacak adımlardan oluşan temellerin üzerinde yükselecek her çalışmadan mutlaka olumlu sonuçlar alınacağının altını çizdi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kurbağalı Dere temizleniyor

Yazar - 19 Temmuz 2019 0
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, DERE ISLAH VE TEMİZLİK ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA, ERDEK İLÇESİNİN ZEYTİNLİ MAHALLESİ İLE YALI MAHALLESİ ARASINDA YER ALAN KANAVA…

Derya Nur Karaduman yarı finalde

Yazar - 21 Haziran 2019 0
İTALYA'NIN FAENZA KENTİNDE DÜZENLENEN AVRUPA YILDIZLAR GÜREŞ ŞAMPİYONASINDA KADINLAR 61 KG'DA BALIKESİRLİ DERYA NUR KARADUMAN YARI FİNALE YÜKSELDİ.