Kargo ile gönderilen kaçak makaronlar yakalandı

1100 0

Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde kaçakçıların kargo ile gönderdikleri 100 bin makaron polise gelen ihbarla ele geçirildi.

Son dönemde sigara kaçakçılığına yönelik operasyonların ardı arkası kesilmiyor. Kaçakçıların kullandıkları yöntemler ise şaşkınlık yaratıyor. Kaçakçılar, sigaraları kargo ile göndermeye başladılar.

Edinilen bilgiye göre Sındırgı İlçe Emniyet Müdürlüğüne yapılan bir ihbarı üzerine değerlendiren polis ekipleri son zamanlarda sigara kaçakçılarının, kaçak sigaraları güvenli olması nedeniyle kargo şirketleri aracılığı ile naklettikleri bilgisi üzerine takibe aldıkları kargo paketinde, 100 bin adet TAPDK bandrolü bulunmayan makaron ele geçirdi. Bahse konu kargonun göndericisinin 5607 SKM suçundan kaydı bulunan H. Ş. ve alıcının M. A. olduğu tespit edildi. Olayla ilgili olarak H.Ş. ve M.A. hakkında adli tahkikata başlandığı öğrenildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dünya Arı Günü’nü anlattılar

Yazar - 23 Mayıs 2019 0
TEMA VAKFI BALIKESİR İL TEMSİLCİLİĞİ DÜNYA ARI GÜNÜ DOLAYISIYLA DÜZENLEDİĞİ ETKİNLİKTE ANAOKULU VE İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNE ARILARIN İNSAN YAŞAMINDAKİ ÖNEMİNİ ANLATTI.

100.yıl coşkusu 10’da

Yazar - 18 Mayıs 2019 0
AÇILDIĞI GÜNDEN İTİBAREN BALIKESİR’İN EĞLENCE, YAŞAM VE BULUŞMA MERKEZİ HALİNE GELEN 10 BURDA AVM, 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE…