Jandarma 180’inci yaşını kutluyor

2355 0

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 180’inci yıldönümünde şehitler için mevlit okutup lokma hayrı düzenledi.

İl Jandarma Komutanlığı Zağnos Paşa Camii’nde düzenlenen etkinlikte stant da açarak vatandaşlara kurumlarının tanıtımını yaptı.

Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 180’inci yıldönümünü kutlayan Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı Zağnos Paşa Camii’nde açtığı stantla yaptıkları çalışmaları vatandaşlara tanıttı. Jandarma’nın kullandığı araç ve gereçlerin yer aldığı stantlarda narkotik köpeği ise çocukların ilgi odağı oldu. Etkinlikte kadın Jandarmalar çocuklara şeker dağıtırken, vatandaşlar da açılan stantlarda sergilenen araçları merakla inceledi. Jandarma Olay Yeri İnceleme Şubesi’nin sergilediği ekipmanları inceleyen vatandaşlar yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

47 yıl sonra gelen sürpriz plaket

Yazar - 28 Ağustos 2018 0
BALIKESİR'İN İVRİNDİ İLÇESİNE BAĞLI AYAKLI MAHALLESİNİN AYAKLIKÖYÜ İLKOKULU'NDA 1971 YILINDA ÖĞRETMENLİK YAPAN ZEYNEP VE ABDULLAH ÇANKAYA ÇİFTİ, 47 VE 34…

Yüzlerce yıllık gelenek Meci

Yazar - 14 Şubat 2018 0
KUZEY EGE'NİN EN BÜYÜK ZEYTİN VE ZEYTİN YAĞI ÜRETİM MERKEZLERİNDEN BALIKESİR'İN EDREMİT İLÇESİNDE SON ZEYTİN AĞACI "MECİ" GELENEĞİ İLE TOPLANDI.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir