Genç Kızılaycılar sokak hayvanlarını unutmadı

192 0

Balıkesir’in Edremit ilçesinde yıl içinde birçok başarılı etkinliğe imza atarak adından sıkça bahsettiren Edremit Genç Kızılaycılar, bu defa sokak hayvanları için anlamlı bir çalışma gerçekleştirdi. ‘Bir Kap Mutluluk’ projesi kapsamında pimaş borularından hazırladıkları mama düzeneklerini şehrin belirli kesimlerine yerleştiren Kızılay gençleri, sahipsiz sokak hayvanlarının aç kalmamasını sağladı.

Bugüne kadar yaptıkları birçok faaliyetlerle sosyal hayata artı değer katan Türk Kızılayı Edremit Şubesi bünyesindeki genç Kızılaycılar, bu defa da yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için harekete geçti. Edremit’in belirli noktalarına özel olarak dizayn ettikleri mama borularını yerleştiren Gençler, büyük takdir topladı. Kızılay Edremit Şube Başkanı Himmet Bora “Gençlerimizle gurur duyuyoruz. Sosyal faaliyetleri ile sadece insanlara değil, hayvanlara da yardım ederek, örnek bir davranış sergiliyorlar. Halkımızdan tek isteğimiz bu mama düzeneklerine, onların da mama koyarak destek olmalarıdır. Emeği geçenleri kutluyorum” dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Miniklerin mezuniyet heyecanı

Yazar - 1 Haziran 2018 0
BALIKESİR’DE BİR ANAOKULU TARAFINDAN DÜZENLENEN YIL SONU ETKİNLİĞİNDE MİNİKLERİN HAZIRLADIĞI GÖSTERİLER DAVETLİLER TARAFINDAN BEĞENİ İLE İZLENEREK TAM NOT ALDI.

Kazdağları’nda ikiz gökkuşağı

Yazar - 27 Nisan 2018 0
BALIKESİR’İN HAVRAN İLÇESİNDE KAZDAĞLARI HANLAR MEVKİİNDE KISA SÜRELİ SAĞANAK YAĞIŞ SONRASINDA ORTAYA ÇIKAN ÇİFTE GÖKKUŞAĞI GÖRENLERİ KENDİNE HAYRAN BIRAKTI.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 2 =