Dursunbey’de sinek ve haşere ile mücadele başladı

232 0

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile Dursunbey Belediyesi’nin imzaladığı protokolün ardından, ilçe merkezinde sinek ve haşerelere karşı mücadele başlatıldı.

Dursunbey Belediyesi, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile imzalanan protokolün ardından İlçe merkezinde insan sağlığına zarar vermemesi amacıyla cadde ve sokaklarında, sinek ve haşerelere karşı ilaçlı mücadele çalışmalarına başladı.

Dursunbey Belediyesine bağlı ekipler, sinek ve haşerelerin fazla bulunduğu dere yatakları, canlı hayvan besiciliği yapan bölgelerde yoğun olmak üzere, ilçe genelinde ilaçlama yapıyor. Konu ile ilgili Dursunbey Belediyesinden yapılan açıklamada;”Belediyemiz ve Balıkesir Büyükşehir Belediyemiz arasında imzalanan protokolle İlçemizde Sinek ve Haşereler ile mücadele çalışmaları 25 Mayıs Cumartesi akşam saatlerinde başlamıştır. Yaz ayları boyunca sürecek ilaçlama çalışmalarımız çeşitli bölgelerde devam edecektir” denildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dolandırıcılar polisten kaçamadı

Yazar - 22 Mayıs 2019 0
BALIKESİR’İN EDREMİT İLÇESİNDE YATALAK HASTA BİR KİŞİYİ DOLANDIRMAYA ÇALIŞAN İKİ KİŞİ, EDREMİT İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ASAYİŞ BÜRO EKİPLERİNİN BAŞARILI ÇALIŞMASI…

100.yıl coşkusu 10’da

Yazar - 18 Mayıs 2019 0
AÇILDIĞI GÜNDEN İTİBAREN BALIKESİR’İN EĞLENCE, YAŞAM VE BULUŞMA MERKEZİ HALİNE GELEN 10 BURDA AVM, 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE…