Burhaniye’de özel sporcular federasyona teşekkür etti

331 0

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, 4 yıldan beri başarıdan başarıya koşan özel sporcular, Türkiye Özel Sporcular Federasyonuna teşekkür etti. Burhaniye Özel Sporcular Spor Kulübü Derneği Başkanı Güngör Erenoğlu yaptığı açıklamada, federasyonun büyük desteğini gördüklerini anlattı.

Güngör Erenoğlu açıklamasında, “Dört yıldır Avrupa ve Dünya şampiyonalarında birçok başarı elde ettik. En son 1-4 Ağustos tarihlerinde İsviçre Notwill’de gerçekleştirilen IPC Dünya Gençler Atletizm Şampiyonasında; Burhaniyeli Özel sporcularımız ile 2 altın, 1 gümüş ve 1 bronz madalya elde ettik.

Federasyonumuzun bu başarılardaki emeği için teşekkürü borç biliriz. Milli takım kampları, antrenmanlar için malzeme desteği, yurt dışı çıkışlarda ekibimize gösterilen hassasiyet ve sporcularımızın aldığı olimpik maaşlar için, Federasyon Başkanı Birol Aydın’a ve şahsında Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonuna desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Biliyoruz ki, Dünya şampiyonu sporcularımızın ödül yönetmeliğinden hakkı olan ödülleri alması içinde gerekli çabayı göstermektedirler” dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Balıkesir 2. kaya tırmanış şenliği

Yazar - 7 Mayıs 2019 0
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KIRSAL HİZMETLER DAİRE BAŞKANLIĞI, KEPSUT BELEDİYESİ VE TÜRKİYE DAĞCILIK FEDERASYONU BALIKESİR İL TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN “2.…

Pistin tozunu attırdılar

Yazar - 30 Haziran 2019 0
TÜRKİYE MOTOKROS ŞAMPİYONASI 2. AYAK KARCHER GÖNEN YARIŞI 29-30 HAZİRAN TARİHLERİNDE BALIKESİR'İN GÖNEN İLÇESİNDEKİ ŞAKİR ŞENKALAYCI MOTOKROS PİSTİ’NDE YAPILDI.