Burhaniye’de Kaymakam Öner trafik denetimlerine katıldı

216 0

Burhaniye ilçesinde, bayram tatili nedeniyle yollarda yoğunluk yaşanırken, trafik ekipleri de denetimlerini artırdı. Trafik denetimine katılan Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner, sürücüleri uyardı, çocuklara da kırmızı düdük hediye etti.

Çanakkale-İzmir Karayolu’nun ilçe girişinde yapılan trafik denetimine İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz ile Jandarma Karakol Komutanı Kıdemli Başçavuş Eray Aydoğan da Öner’e eşlik etti. Denetim de durdurulan araç sürücüleri ile sohbet eden Kaymakam Hüseyin Öner, broşür dağıttı. Sürücülere hayırlı yolculuklar dileyen Kaymakam, sürat yapmamalarını önerdi. Kaymakam Öner, bazı araçlardaki çocuklara da kırmızı düdük hediye etti, sürücü olan anne ve babalarını uyarmalarını istedi. Yoğun bayram trafiği yaşandığını anlatan Kaymakam Hüseyin Öner, “Trafik ekiplerinin uygulamalarına katıldık. Sürücülerimize hayırlı yolculuklar diledik. Onları aşırı hız ve emniyet kemeri konusunda uyardık. Trafikte öncelik yayanın öncelik hayatın uygulamasını anlattık. Çocuklarımıza da kırmızı düdük hediye ettik. Allah’tan kazası az bir bayram diliyorum. İlçemizdeki ve yollardaki tüm vatandaşlarımızın bayramlarını kutluyorum. Uygulamada görev alan arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum” dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Jandarma ekiplerinden bayram denetimi

Yazar - 12 Ağustos 2019 0
BALIKESİR'İN BANDIRMA İLÇESİNDE, İL JANDARMA KOMUTANLIĞI'NA BAĞLI BANDIRMA VE EDİNCİK JANDARMA KOMUTANLIĞI EKİPLERİ BAYRAM SÜRESİNCE TRAFİK GÜVENLİĞİNİ SAĞLAMAK İÇİN GEREKLİ…