Burhaniye’de kadınların iplerle yaptığı resimler ilgi gördü

109 0

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde açılan Punch Kursu ilgi gördü. Kursa katılan 32 kadının iplerden yaptığı resimlere büyük talep olduğu açıklandı.

Halk Eğitimi Merkezinde, Keziban Kiraz’ın öğretmenliğini yaptığı Punch Kursu’nda iplerle yapılan resimler ilgi gördü. Haftanın 6 günü iki grup halinde çalışan kadınların ürettiği ürünlerin yoğun talep gördüğünü anlatan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bülent Dükancı, kursiyerlerin çok sayıda sipariş aldıklarını söyledi. Yapılan resimlerin yılsonunda sergileneceğini anlatan Dükancı, ürünlerin ilgi görmesinin kursiyerleri heveslendirdiğini söyledi. Çok güzel ürünlerin ortaya çıktığını anlatan Kurs Öğretmeni Keziban Kiraz, “Yılsonunda ürünlerimizi sergileyeceğiz. Geçtiğimiz yıllarda da sergilenen ürünlerimiz yoğun ilgi gördü. Kursiyerlerimizin bazıları kendi için yaparken, bazıları da satıyorlar. Ürünlerin ilgi görmesi kursiyerlerimizi sevindiriyor” dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Balıkesir’de spor mevsimi başladı

Yazar - 27 Haziran 2018 0
BALIKESİR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNÜN 5-18 YAŞ ARASI ÖĞRENCİLERİN YAZ MEVSİMİNDE SPOR YAPMALARINA YÖNELİK ‘YAZ SPOR MERKEZLERİNE’ KAYITLAR…

Başkan Yılmaz, halkın içinde

Yazar - 28 Ocak 2018 0
KARESİ BELEDİYE BAŞKANI YÜCEL YILMAZ, ESNAF VE VATANDAŞLARI İŞ YERLERİNDE ZİYARET EDEREK, SOHBET EDİP TALEPLERİ OLUP OLMADIĞINI YERİNDE ÖĞRENİYOR.

Orman pilotları Balıkesir’e veda etti

Yazar - 15 Ekim 2018 0
BALIKESİR ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN ORMAN YANGINI SÖNDÜRME ÇALIŞMALARINDA EN ETKİLİ GÜÇLERİNDEN BİRİSİ OLAN HELİKOPTERLERDE GÖREV YAPAN PİLOTLAR YANGIN SEZONUNUN SONA ERMESİ…

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

beş × iki =