Burhaniye’de başkan eşi engelli gence davul hediye etti

92 0

Burhaniye ilçesinde, Engelliler Haftası nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenlenirken, Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’in eşi Nuriye Deveciler de zihinsel engeli Seyhan Tunca’ya davul hediye etti. Çok sevinen Tunca, Deveciler ve yanındakilere davul şov yaptı.

Belediye Başkanı CHP’li Ali Kemal Deveciler’in eşi Nuriye Deveciler, 31 Mart seçimleri öncesi gittiği Ağacık mahallesinde, zihinsel engelli Seyhan Tunca’nın davul talebini yerine getirdi. Seçim çalışmaları için ilçeye 12 kilometre uzaklıktaki Ağacık mahallesine giden Nuriye Deveciler, mahalle meydanında tanıştığı 20 yaşındaki Seyhan Tunca’nın davul isteği ile karşılaştı. Davut tutkunu olan Tunca’nın ‘’Abla bana davul alır mısın’’ sözünü unutmayan Nuriye Deveciler, satın aldığı davulu Ağacık Mahallesine götürdü. CHP Burhaniye İlçe Başkanı Ergün İnce ve ilçe Yöneticileriyle birlikte, Ağacık’a giden, Nuriye Deveciler, yanında getirdiği davulu Seyhan Tunca’ya hediye etti. Çok sevinen Tunca, mahalle meydanında davul şov yaptı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Balıkesir’de heyelan

Yazar - 11 Ocak 2019 0
BALIKESİR’İN EDREMİT İLÇESİNDE AŞIRI YAĞIŞ NEDENİYLE TOPRAK KAYMASI OLDU. TOPRAK KAYMASINDA BİR EV VE YOL HASAR GÖRDÜ.

Asfalt sezonu başladı

Yazar - 15 Mayıs 2018 0
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZEKAİ KAFAOĞLU’NUN HEDEFLERİ ARASINDA İLK SIRAYA KOYDUĞU VE 2018 YILINI ASFALT YILI İLAN EDEREK “ASFALT İLE…

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 − yedi =