Burhaniye’de başkan eşi engelli gence davul hediye etti

203 0

Burhaniye ilçesinde, Engelliler Haftası nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenlenirken, Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’in eşi Nuriye Deveciler de zihinsel engeli Seyhan Tunca’ya davul hediye etti. Çok sevinen Tunca, Deveciler ve yanındakilere davul şov yaptı.

Belediye Başkanı CHP’li Ali Kemal Deveciler’in eşi Nuriye Deveciler, 31 Mart seçimleri öncesi gittiği Ağacık mahallesinde, zihinsel engelli Seyhan Tunca’nın davul talebini yerine getirdi. Seçim çalışmaları için ilçeye 12 kilometre uzaklıktaki Ağacık mahallesine giden Nuriye Deveciler, mahalle meydanında tanıştığı 20 yaşındaki Seyhan Tunca’nın davul isteği ile karşılaştı. Davut tutkunu olan Tunca’nın ‘’Abla bana davul alır mısın’’ sözünü unutmayan Nuriye Deveciler, satın aldığı davulu Ağacık Mahallesine götürdü. CHP Burhaniye İlçe Başkanı Ergün İnce ve ilçe Yöneticileriyle birlikte, Ağacık’a giden, Nuriye Deveciler, yanında getirdiği davulu Seyhan Tunca’ya hediye etti. Çok sevinen Tunca, mahalle meydanında davul şov yaptı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Başkan Yılmaz’a 10 numaralı forma

Yazar - 1 Temmuz 2019 0
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YÜCEL YILMAZ, BALIKESİRSPOR’UN YENİ BAŞKANI KADİR DAĞLI VE YENİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİ MAKAMINDA AĞIRLADI. BALIKESİRSPOR’UN YENİ…

Miniklere şarkılar

Yazar - 6 Mayıs 2019 0
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ “ÇOCUKLARA NEŞELİ ŞARKILAR” VE “BEBEĞİME NİNNİLER” ALBÜMLERİNİN SAHİBİ GÖNÜL YEPREM İLE KUKLA ŞERBET’İ BALIKESİRLİ MİNİKLERLE BULUŞTURDU.