Burhaniye Belediyesi bin 200 kişiye psikolojik danışmanlık hizmeti verdi

780 0

Burhaniye ilçesinde, Hayatın her alanında ilçe halkının yanında yer almaya devam eden belediye, 2016 yılında hayata geçirilen proje kapsamında yaklaşık bin 200 kişiye psikolojik danışmanlık ve aile danışmanlığı hizmeti verdi. Vatandaşların güncel yaşamın yükünden kurtulmaları ve karşılaştıkları sorunları hasarsız aşabilmeleri amacıyla geliştirilen proje kapsamında ücretsiz psikolojik danışmanlık hizmeti veriliyor.

Burhaniye Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğünce, hayata geçirilen proje kapsamında 2 buçuk yıl içerisinde yaklaşık bin 200 kişi psikolojik danışmanlık hizmetinden faydalandı.

Konu hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Necdet Uysal, “Halkımızın güncel yaşamlarında karşılaştıkları sorunları en kolay şekilde aşabilmeleri için belediye tabipliğimiz bünyesinde psikolojik danışmanlık hizmeti veriyoruz. 2016 yılında hayata geçirdiğimiz projemiz kapsamında yaklaşık bin 200 vatandaşımıza, ücretsiz olarak psikolojik danışmanlık ve aile danışmanlığı hizmetini verdik. Burhaniye Belediyesi olarak vatandaşların gönüllerine dokunarak onların daha huzurlu ve daha kaliteli bir yaşam sürmeleri için çalışıyoruz” dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ramazan şenlikleri devam ediyor

Yazar - 24 Mayıs 2018 0
VATANDAŞLAR, 25 MAYIS CUMA VE 26 MAYIS CUMARTESİ AKŞAMI BELEDİYE GENÇLİK MERKEZİ İLE BURHANİYE BELEDİYESİ KENT TİYATROSU’NUN (BBKT) ETKİNLİKLERİYLE KEYİFLİ…

2 iş yeri alevlere teslim oldu

Yazar - 21 Aralık 2017 0
BALIKESİR’İN EDREMİT KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ’NDEKİ BİR İŞ YERİNDE ÇIKAN YANGIN, BİTİŞİK DÜKKANLARA DA SIÇRADI. 6 İŞYERİNİ ETKİLEYEN YANGINDA 2 İŞ…

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × beş =