Bandırma İskelesi’nde bayram yoğunluğu

197 0

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde bulunan İDO İskelesi’nde arife günü nedeniyle yolcu ve araç yoğunluğu had safhaya ulaştı.

İstanbul’dan Bandırma, Erdek, körfez bölgeleri ve İzmir’e gitmek isteyen tatilciler İstanbul Deniz Otobüsleri’nin Bandırma iskelesinde yoğunluğa neden oldu. İstanbul Deniz Otobüsleri tarafından yoğunluğun karşılanması amacıyla günde 8 sefere kadar yükseltilen Bandırma – Yenikapı hattı arife günü ise karşılıklı 12 sefere çıkartıldı. Arefe günü 4 bine yakın araç ve 12 bin yolcunun Yenikapı – Bandırma hattını kullanması öngörülürken, çoğunluğu araçları ile tatile çıkan tatilciler Erdek – Bandırma ve Bandırma – Bursa yollarında da uzun araç kuyruklarının ve trafik yoğunluğunun oluşmasına neden oldu.

Bandırma İDO İskelesi önünde bekleyen çok sayıda taksici ise deniz otobüsü ile araçları olmadan gelen tatilcileri gidecekleri yerlere ulaştırmak için yoğun bir çaba sarf ediyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kazdağları masaya yatırıldı

Yazar - 17 Mayıs 2019 0
KAZDAĞLARI’NDA BİYOLOJİK ÇEŞİTLİLİĞİN KORUNMASI VE SÜRDÜRÜLEBİLİR ORMAN YÖNETİM PROJESİ HAZIRLIK ÇALIŞTAYI BALIKESİR’İN EDREMİT İLÇESİNDE YAPILDI.