Ayvalıklı esnaflardan Vali Yazıcı ve Başkan Yılmaz’a plaket

226 0

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde; Ayvalık Esnaf ve Sanatlarlar Odası öncülüğünde, bu yıl 11-14 Nisan tarihleri arasında ikinci kez ‘Akkızlı Günler’ sloganıyla düzenlenen Doğa Festivali’ne verdikleri destekler nedeniyle Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı ile Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz plaketle ödüllendirildiler.

Ayvalık Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Melih Çakırca’nın öncülüğünde gerçekleşen ziyaretlerde, Başkan Çakırca’yı; Oda 2. Başkanı Ahmet Özek, oda yöneticileri Solmaz Aydoğan ve Mustafa Tavşan yalnız bırakmadılar.

Vali Yazıcı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz’a yönelik gerçekleşen her iki ziyarette; festivale verdikleri destekler nedeniyle teşekkür eden Ayvalık Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Melih Çakırca, festivalin daha kapsamlı ve uluslar arası bir organizasyon haline dönüştürülmesine yönelik çalışmalar yaptıklarını kaydederek, bu çalışmalara da gereken desteğin verilmesi adına Vali Yazıcı ve Başkan Yılmaz’dan söz almayı da ihmal etmedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BTO Kalite Kontrolden geçti

Yazar - 29 Mayıs 2019 0
BALIKESİR'İN BANDIRMA TİCARET ODASI KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ BELGELENDİRME VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ DENETİMLERİNDEN BAŞARIYLA GEÇTİ.

Kazdağları masaya yatırıldı

Yazar - 17 Mayıs 2019 0
KAZDAĞLARI’NDA BİYOLOJİK ÇEŞİTLİLİĞİN KORUNMASI VE SÜRDÜRÜLEBİLİR ORMAN YÖNETİM PROJESİ HAZIRLIK ÇALIŞTAYI BALIKESİR’İN EDREMİT İLÇESİNDE YAPILDI.