Ayvalıklı esnaflardan Vali Yazıcı ve Başkan Yılmaz’a plaket

117 0

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde; Ayvalık Esnaf ve Sanatlarlar Odası öncülüğünde, bu yıl 11-14 Nisan tarihleri arasında ikinci kez ‘Akkızlı Günler’ sloganıyla düzenlenen Doğa Festivali’ne verdikleri destekler nedeniyle Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı ile Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz plaketle ödüllendirildiler.

Ayvalık Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Melih Çakırca’nın öncülüğünde gerçekleşen ziyaretlerde, Başkan Çakırca’yı; Oda 2. Başkanı Ahmet Özek, oda yöneticileri Solmaz Aydoğan ve Mustafa Tavşan yalnız bırakmadılar.

Vali Yazıcı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz’a yönelik gerçekleşen her iki ziyarette; festivale verdikleri destekler nedeniyle teşekkür eden Ayvalık Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Melih Çakırca, festivalin daha kapsamlı ve uluslar arası bir organizasyon haline dönüştürülmesine yönelik çalışmalar yaptıklarını kaydederek, bu çalışmalara da gereken desteğin verilmesi adına Vali Yazıcı ve Başkan Yılmaz’dan söz almayı da ihmal etmedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Seçim yolculukları başladı

Yazar - 20 Haziran 2019 0
23 HAZİRAN’DAKİ İSTANBUL SEÇİMLERİ İÇİN GERİ SAYIMA GEÇİLİRKEN, BALIKESİR’İN EDREMİT İLÇESİNDEKİ TATİLCİLER VE SEÇMENLER DE DÖNÜŞ YOLCULUĞUNA BAŞLADI. CHP EDREMİT…

Dolandırıcılar polisten kaçamadı

Yazar - 22 Mayıs 2019 0
BALIKESİR’İN EDREMİT İLÇESİNDE YATALAK HASTA BİR KİŞİYİ DOLANDIRMAYA ÇALIŞAN İKİ KİŞİ, EDREMİT İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ASAYİŞ BÜRO EKİPLERİNİN BAŞARILI ÇALIŞMASI…