Ağaçlar oya açtı

98 0

Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde açılan örgü kursuna katılan 14 kadın ilmek ilmek dokudukları desenlerle asırlık çınarları giydirdi.

BALMEK ve Sındırgı Belediyesi iş birliği ile açılan örgü kursuna katılan 14 kadın, ilmek ilmek dokudukları desenlerle Zeytindalı Meydan Park’ta bulunan asırlık çınarları giydirdi. Akpınar Yaşam Merkezi’nde kahvaltı buluşması ile başlayan program Zeytindalı Meydan Park’ta ağaçların süslenmesi ile devam etti. Farklı farklı desenlerin yer aldığı örgüler ağlarla birleştirilerek ağaçlar süslendi.

En fazla ilmek atan Nazmiye Karaşahin’e Belediye Başkanı Ekrem Yavaş tarafından teşekkür belgesi verildi. Karaşahin, duygularını, “Ben Bandırma’dan geldim. Beş sene oldu. Buralıyım zaten. Memleketimi çok seviyorum, çok değişiklik var. İlçem adına bir şeyler yapabilmekten dolayı çok mutluyum. Bütün arkadaşlarıma ve belediye başkanım Ekrem Yavaş’a kadınlarımıza verdiği değer ve ilçeye yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bakkallar, marketlerden şikayetçi

Yazar - 11 Ocak 2018 0
680 ÜYELİ EDREMİT BAKKALLAR VE BAYİLER ODASI’NIN OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI’NDA BİR ARAYA GELEN BAKKALLAR, MARKETLER NEDENİYLE SIKINTILAR YAŞADIKLARINI DİLE…

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ondört + 3 =