DP BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI GÜNER’DEN SEÇİM ZİYARETİ

2912 0

DP BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI GÜNER’DEN SEÇİM ZİYARETİ
Demokrat Parti (DP) Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tuğba Güner ve İl Başkanı Tamer Alver, önceki il başkanı Erol Taşkesen, MYK üyeleri Işın Gümüşyay, Tuncay Yedikardeşler, İl yönetim kurulu üyeleri Rahmi Baydemir, Mustafa Güroğlu, Eski IGM üyesi Mehmet Tıkız ve Necdet Kurucaoğlu, başkan adayı Tuğba Güner ile Uysal İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Erman Uysal ve Hakimiyet Gazetesine ziyaret etti.
31 Mart Yerel Seçimler ve gündem hakkında açıklamalarda bulunan Tuğba Güner, Balıkesir’de güzel bir seçim olacağının altını çizidi. Güner, “Ülke genelinde yerel seçimler start aldı.Biz de Balıkesir Büyükşehir Belediyesi için talip olduk. Güzel bir seçim olacağına inanıyorum.Bu konuda bütün halkımızdan oy bekliyorum” dedi.Burhaniye’nin Körfezde önemli bir yeri olduğunu belirten Güner, seçim sonrasında önemli adımlar atılacağının altına çekti. Uysal, ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek, “Her adayımız bu ülkenin geleceği için çalışacağına canı gönülden inanıyoruz. İnşallah bu seçimler bütün adaylarımız için hayırlı geçer” dedi.(Haber merkezi)

Bunlar da İlginizi Çekebilir

UYSAL, SIKILMADIK EL BIRAKMIYOR

Yazar - 15 Şubat 2019 0
Cumhur İttifakı Burhaniye Belediye Başkan Adayı Necdet Uysal, hemşerileri ile buluşmaya devam ediyor.Seçim startını veren Uysal,“Biz Burhaniye sevdalısıyım. İçimizdeki hizmet…