UYSAL,” HİZMETTE SİYASİ KİMLİĞİ BİR KENARA BIRAKTIK”

4389 0

Göreve gelmeden önce verdikleri sözlerin hepsini yerine getirdiklerini belirten Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, “Siyaseti ve siyasi kimliğimizi bir kenara bırakarak kimseyi ötekileştirmeden tüm halkımıza hizmet için çalıştık.Burhaniye’mizin ekonomisini ve geleceğini kalkındıracak projelerimizi hayata geçirdik. Biz siyasi kimliğimizi bir kenara bırakarak halka hizmet , hakka hizmettir anlayışı ile bu kutsal görevi yürütüyoruz” dedi.
Burhaniye Belediyesi tarafından yapılan Bahçelievler Mahallesine Tulumbacılar Parkı ve Karadenizliler Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Binasının açılış törenin gerçekleşti. Törene Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner, Balıkesir AK Parti Milletvekili Adil Çelik, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Burhaniye AK Parti İlçe Başkanı Feridun Soykök, Burhaniye Milliyetçi Harekat Partisi İlçe Başkanı Fatih Akduran, Edremit Cumhur İttifak Adayı Tuncay Kılıç, Burhaniye Millet İttifak Adayı Ali Kemal Devciler,siyasi yöneticiler ve birçok vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.
“BİN 600 METRE KARE ALANIN ÜZERİNE PARK YAPTIK”
Törende açılış konuşması yapan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal,”Kalıcı her eser beni heyecanlandırıyor” dedi. “Karadenizliler Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Binası ve Tulumbacılar Parkı bizim için çok önemliydi” diyen Uysal, “Öncelikle Bahçelievler Mahallesine ve Burhaniye’ye hayırlı olmasını diliyorum. Burhaniye’mize tulumbacılar parkımız 6 bin 600 metre kare alanın üzerine kurulmuş içinde otopark alanı,spor alanları ve yeşil alanları var.Parkım yediden yetmişe herkese hitap eder durumda. Bahçelievler Mahallemize kullanışlı bir alan oluşturduk.Binamızı derneğimiz kendisi yaptı” dedi.
“PAZAR YERİ PLANLADIK”
Burhaniye genelinde 5 yılda yapılan sosyal tesislerin sayısının 21 olduğunu belirten Uysal, “Ağacıyla, toprağıyla, yağmuruyla, ne kadar saygı duyar ve çevrenizde ona ne kadar çok yer ayırırsak hep birlikte geleceğimize güvenli bir şekilde baka biliriz.Bu sebepledir ki Burhaniye’mize 5 yılda yeşil alanlarımızı arttırmaya önem verdik.42 adet Burhaniye’mize park kazandırırken kişi başına düşen yeşil alanı yüzde 66 oranında arttırdık. Azizi hemşerilerim.Bahçelievler Mahallemize hak ettiği hizmet getirdik. 5 yıl içinde toplamda 34 bin taş yaptık.Yeni bir sağlık ocağı yaptık.5 bin vatandaşımıza sağlık hizmeti verdik ve bir tanede spor sahası yapıyoruz.Yeni dönemde ise Bahçelievler Mahallemiz için yeni ve modern bir pazar yeri planladık. Halkımız bu konuda yeniden bize teveccüh ederse bizde bu planımızı hayata geçireceğiz” dedi.
“DERDİMİZ BURHANİYE”
Göreve gelmeden önce verdikleri sözlerin hepsini yerine getirdiklerini belirten Uysal, “Siyaseti ve siyasi kimliğimizi bir kenara bırakarak kimseyi ötekileştirmeden tüm halkımıza hizmet için çalıştık.Burhaniye’mizin ekonomisini ve geleceğini kalkındıracak projelerimizi hayata geçirdik. Biz siyasi kimliğimizi bir kenara bırakarak halka hizmet hakka hizmettir anlayışı ile bu kutsal görevi yürütüyoruz.Bu anlamda hiç bir işin önüne engel koymadık.Siz değerli vatandaşlarımızın yararına olan her şeye evet dedik ve yerine getirdik. Egolarımızı bir kenara bırakarak ayrım yapmadan Burhaniye’mizin geleceği için çalıştık.siyaset yapmadık. Herkesin fikrine önem verdik. Bizim derdimiz olanca gücümüzle hizmet etmektir.Burhaniye’mizi daha yaşanabilir bir hale getirmektir” şeklinde konuştu. Balıkesir AK Parti Milletvekili Adil Çelik, Parkın ve dernek binasının Burhaniye’ye hayırlı olmasını diledi.Haber :Aysun Karabayır

Bunlar da İlginizi Çekebilir

UYSAL, SIKILMADIK EL BIRAKMIYOR

Yazar - 15 Şubat 2019 0
Cumhur İttifakı Burhaniye Belediye Başkan Adayı Necdet Uysal, hemşerileri ile buluşmaya devam ediyor.Seçim startını veren Uysal,“Biz Burhaniye sevdalısıyım. İçimizdeki hizmet…